Menu

Změny, novinky a nejasnosti na jednom místě

 • V pondělí 25. 3. 2024 bude od 14 hod otevřeno přihlašování na cvičení pro děti na měsíc duben 

 • Hnízdo trošku jinak

  Od nového roku v Hnízdě odstartuje personální změna. Irenka Švédová, kterou jste tam jistě všichni potkali, poznali, někomu i k srdci přirostla, Vás tam již vítat nebude. Je čas předat otěže novým generacím a tak do toho odvážně jdeme! ???? Věříme, že si oblíbíte i nás ???? a kdo to je?

  V pondělí se potkáte s Markétkou Johnovou, kterou můžete už znát z nejrůznějších divadýlek a divadel. Je to usměvavá, laskavá, ochotná maminka, která Vás provede dopolednem s volnou hernou.

  Jednou za měsíc se v úterý potkáte s Maruškou Hojgrovou, která pro ty, co se chtějí na RD i něco dozvědět, zajistí profíka ve svém oboru, který nám svou přednáškou či besedou pokusí něco přiblížit, vysvětlit, inspirovat. Děti vezměte s sebou, pohrají si a vy mezitím nasajete nové informace.

  Středeční tvoření si užijete se Zuzkou Lockerovou. Nenechte se vylekat tím, že Vaše dítě ještě neprojevilo umělecké vlohy. Jsou to jednoduché výrobky z různých materiálů, které (maminky potvrdí) tvoří zejména maminky a děti spíše asistují :)) je to báječný relax u dobré kávy v příjemném prostředí ????

  Čtvrteční cvičení v tělocvičně ZŠ Boženy Němcové povedou rovnou tři maminky. Danča Nová, Terez Tillová a Liduška Stöhrová. Abych pravdu řekla, opravdu nevím, jak moc se toto cvičení promění, ale věřím, že i s Vaší pomocí to dáme na jedničku! Abychom zachovali kvalitu cvičení, bude potřeba se přihlašovat, tak jak už to znáte.

  Páteční modlitby maminek s dětmi zůstávají bez velkých změn. V Hnízdě se můžete zapsat do kalendáře a jeden z pátku si vzít na starost ????

  Tak v novém roce se tešíme! Začínáme 3. 1. 2024 ✨

 

 

 

 • Cvičení pro děti s rodiči v tělocvičně ZŠ Boženy Němcové začně 5. 10. 2023. Z důvodu velkého zájmu a udržení kvality tohoto cvičení Vás žádáme o přihlašování na našich webových stránkách pod kolonkou Kurzy. Přihlašování se bude konat vždy od 14:00 ve dnech: 2. 10., 30. 10., 4. 12., 18. 12., 29. 1., 4. 3., 25. 3., 29. 4., 3. 6. Děkujeme za pochopení a těšíme se v klubovně nebo tělocvičeně naviděnou.