loading

Pravidelný program

Některé aktivity jsou pravidelné, takže se konají každý týden. Protože však občas může dojít k jejich zrušení (prázdniny, nemoc, atp.) doporučujeme sledovat kalendář akcí, kde je vždy aktualizovaný program.

Hnízdo je otevřeno každý všední den (kromě čtvrtečního cvičení) od 8:30 do 11:30 i když jsou uvedeny akce se začátkem později.

pondělíVolná herna08:30 - 11:30Klubovna HnízdaMožnost pro rodiče a prarodiče s dětmi/vnoučaty společně si užít dopolední čas na jiné  než domácí "půdě", s jinými hračkami a hracími pomůckami. Rozvoj sociální interkace me
Modlitby matek17:00 - 18:00Klubovna Hnízda
úterýPřednášky a besedy09:30 - 10:30klubovna HnízdaPřednášky a besedy se zajímavými osobnostmi či na zajímavé téma. S přítomností dětí se počítá.

středaTvoření pro radost08:30 - 11:30Klubovna HnízdaKreativní možnost odpočinku pro tvořivé rodiče či prarodiče. Děti si mezitím mohou hrát v herně.
 

Odpolední volná herna16:00 - 17:30Klubovna HnízdaMožnost strávit společný čas v Hnízdě "jen tak". Vhodné i pro děti, které již nenavštěvují pravidelně Hnízdo, ale rádi do něj chodili, nebo si chtějí vyzkoušet jiné hračky, než ty, co mají doma. Herna je otevřena v zimních měsících.

čtvrtekCvičení rodičů s dětmi09:30 - 10:30ZŠ Boženy Němcové, zrcadlový sálRozvoj motorických dovedností dětí od nejmenšího věku. Zábavnou formou s písničkami a říkankami si děti a rodiče/prarodiče hrají a cvičí i na sportovním náčiní.<
pátekMiminec - modlitby matek s dětmi08:30 - 11:30Klubovna HnízdaDuchovně-duševní rozvoj formou společné modlitby rodičů a dětí za doprovodu duchovních písní.