loading

Irena Švédová

Maminka tří dětí. Srdce Hnízda. Zajišťuje každodenní chod, podílí se na propagaci a marketingu, zajišťuje aktuálnost webu a facebooku Hnízda, je přítomna pro všechny, kteří Hnízdo navštíví. Koordinuje dobrovolníky a také vede čtvrteční cvičení pro děti. Dále je pastorační asistentkou ve farnosti Zábřeh. A samozřejmě dělá vše, co je nutné pro zajištění fungování Hnízda. S láskou vaří výbornou kávu všem maminkám a tatínkům v Hnízdě.

Vladimíra Václavková

Maminka čtyř dětí, podnikatelka, dobrovolník Hnízda. Podílí se na středečním tvoření, píše projekty pro rok 2017, oslovuje přednášející a stará se o PR Hnízda.

Eva Pátková

Maminka tří synů. Vypomáhá s propagací Centra, podílí se na organizaci přednášek. Po dobu své RD vypomáhala se vším, co bylo potřeba, podílela se na každodenním chodu i na organizaci jednorázových akcí. 

 

Helena Nečasová

Maminka 2 dětí. Podílí se na psaní projektů, obohacuje chod Hnízda svými nápady.

Markéta Johnová

Maminka 2 dětí. Podílí se na propagaci Centra, vypomáhá při jednorázových akcích, vede Zpívání pro děti během středečního tvoření a je impulsem pro Maňáskové divadlo pro rok 2016-17.

Marie Hojgrová

Maminka 4 dětí. Podílí se na propagaci Hnízda a přednáškové činnosti. Vypomáhá s organizací jednorázových akcí.

Daniela Johnová

Maminka tří synů. Vypomáhá s marketingem, psaním projektů, získáváním peněz pro Hnízdo a organizováním vzdělávání v Hnízdě.

DĚKUJEME ZA VAŠI PRÁCI

Lenka Hamplová - Zastupuje předchozí generace Hnízda a je duchovní podporou.

Alžběta Navrátilová - během své RD tvořila marketing a grafiku Hnízda, připravovala plakáty, byla hybnou silou Maňáskového divadla a dělala vše, co bylo potřeba.

Zuzana Lockerová - během své RD vypomáhala při denním chodu Hnízda, vedla kreativní část programu, vyráběla Hvězdičky pro Charitu Zábřeh, zajišťovala propagaci Hnízda a mnoho dalšího.  

Markéta Kroulová - do roku 2013 statutární zástupce Hnízda

+ všem ostatním "neviditelným" dobrovolníkům a také našim manželům a partnerům za podporu a přízeň